Нову патріотичну марку випустили в Україні

Тираж "Zaтонув чи Vтопився" становить тисячу примірників
Нову патріотичну марку випустили в Україні
Нова марка Фото: https://loda.gov.ua/news/32026
17 Червня 2022, 16:31
читать на русском

У Львівській області 17 червня погасили поштову марку під назвою "Zатонув чи Vтопився".

Як повідомили у Львівській ОДА, у назві марки використали символи, з якими російська армія вдерлася до України.

Тираж марки становитиме 1000 штук, їх використають для подяки партнерам, волонтерам чи тим, хто допомагає Україні.

Ця марка – маленький сувенір на згадку про їхню підтримку. Якщо буде потреба, то розглядатимемо можливість додаткового тиражування цієї марки, – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Дизайн марки розробила студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Олександра Кузьменко.

За словами автора ідеї такої марки Юрія Котика, окрім марки, наші волонтери та партнери отримають додаткові сувеніри з України на знак поваги за їхню підтримку.

Раніше Укрпошта випустила марки із зображенням російського корабля якому український захисник показує правильний напрямок. Ідея створення цієї марки виникла після історії, коли військовослужбовець на острові Зміїному запропонував російському кораблю "піти нах..." у відповідь на заклик рашистів скласти зброю та здатися у полон. Ця марка стала мегапопулярною серед українців, які вишукувалися у довжелезні черги, аби придбати її.

Також марку назвали пророчою, оскільки на наступний день після її випуску саме той корабель рф "Москва", який зображено на марці, зазнав удару українською ракетою "Нептун" та пішов на дно.

Укрпошта згодом оголосила про створення нової марки. Українці методом голосування вирішили, що вона матиме назву "Доброго вечора, ми з України!".