Окупанти хочуть провести "референдуми" у низці областей України

Росіяни вже друкують бюлетені, бланки, брошури та буклети для проведення голосування
Окупанти хочуть провести "референдуми" у низці областей України
Російські військові / Фото з Telegram
19 Квітня 2022, 19:59
читать на русском

Російські військові готують низку псевдореферендумів для "легалізації" окупаційних адміністрацій.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що на окупованій території Херсонської області друкують бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення голосування на "референдумі" зі створення чергової псевдореспубліки "ХНР" та визнання окупаційної влади. Для цього залучено, зокрема, потужності друкарні у місті Нова Каховка (вул. Горького, 5а).

Місцеві мешканці переконані – реального голосування не проводитимуть, окрім показових дільниць, організованих в якості "картинки" для російських ЗМІ, - йдеться у повідомленні.

Як вказує українська розвідка, "голосування" оформлять за допомогою паспортних даних, зібраних під час отримання "гуманітарної допомоги". Щоб отримати продуктовий пайок мешканці мали заповнювати анкети із зазначенням особистої інформації.

Крім цього, у місті Снігурівка (Миколаївська область) готується "референдум" щодо обрання мера та адміністративного приєднання до окупованого Криму. Мешканців закликають у визначений час прийти на дільниці. Це все організовує проросійськи налаштовані голова місцевої ради Тетяна Мезіна та колишній голова Олександр Ларченко.

В окупованій Снігурівці Запорізької області розпочато перепис населення осіб пенсійного віку. Росіяни анонсують встановлення до 1 вересня російської адміністрації, відкриття відділення "пошти росії", запуск мобільного зв’язку та інтернет-послуг від російських провайдерів, введення в обіг російських рублів. Є інформація про початок оформлення російських паспортів, в тому числі – закордонних.

Нагадаємо, що депутат російської держдуми Ігор Кастюкевич проголосив себе "мером" Херсона, у якому "оселилися" окупанти.

Читайте також

1