Орки крали гроші на утримання тварин у зоопарку: миколаївці рятують звірів

Містяни розкупили квитки до зоопарку на кілька місяців наперед
Ексклюзив
Орки крали гроші на утримання тварин у зоопарку: миколаївці рятують звірів

Рятуючи тварин українці розкупили е-квитки до Миколаївського зоопарку на декілька місяців наперед.

З початком гарячої фази російсько-української війни миколаївський зоопарк опинився у скрутному становищі. Майже не щодня на територію падають уламки реактивних снарядів, сім співробітників пішли у військо, геть немає відвідувачів.

Директор Володимир Топчий відніс власноруч корпус ракети “смерч” в музей зоопарку й написав пост у фейсбуці, що “наш зоопарк працював під час другої світової війни. Прошу нас підтримати - купуючи е-квитки на сайті”. Місцеві медіа поширили новини. Гроші, потрібні на закупівлю кормів, пішли з карток містян.

Потім, бойові хакери з однієї недоімперії спробували “тирити” гроші у звірів Миколаївського зоопарку. Місцеві IT-фахівці “залатали” софт. Миколаївці в соцмережах широко поширили запрошення зробити благодійність конкретному закладу. Мої знайомі з Одеси, Львова, Харкова, Києва, Лондона купували по 5-6 квитків онлайн.  Коли “закінчились” дорослі - скупили всі дитячі на квітень, - розповідає Володимир Топчий.

Миколаївці, яки давно мешкають у Європі на Близькому Сході та Америці запитали валютний рахунок й почались надходження SWIFT.

Станом на середину березня всі квитки в зоопарк продані. Ніхто не міг передбачити “безрозмірну” чергу в касі. Люди купили е-квитки, а тваринам та птахам з рибами куплять корм.

Ну а після перемоги всі обов'язково зустрінемось в найкращому зоопарку України в Миколаєві, якому цьогоріч виповнюються 120 років. Біля великої колекції розквітлих ірисів. Для тих, хто хоче підтримати зоопарк, надаємо реквізити.

Читайте також