Паралімпіада-2020: Україна виборола друге золото

На третій день Паралімпіади-2020 Україна отримала 7 медалей
Паралімпійці в Токіо Фото: Національний комітет спорту інвалідів України
27 Серпня 2021, 12:51
читать на русском

На третій день Паралімпіади-2020 в Токіо Мар'яна Шевчук у змаганнях з паверліфтера здобула другу для України золоту медаль.

Про це повідомили у Twitter.

Зазначалося, що у змаганнях з плавання на дистанції 100 метрів на спині Катерина Денисенко та Сергій Кліпперт в плаванні на спині серед спортсменів з порушенням зору (клас S12) здобули срібні медалі.

Своєю чергою, чотириразовий олімпійський чемпіон Єгор Дементьєв переміг представника Франції Кевіна ле Кунффа.

Дзюдоїстка Юлія Іваницька стала бронзовим призером у вазі до 48 кг.

Загалом на третій день Паралімпіади-2020 Україна отримала вже 7 медалей.

Нагадаємо, 24 серпня у Токіо відкрилися Паралімпійські ігри-2020, які триватимуть до 5 вересня. Україну в Токіо на Паралімпіаді представлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту, зокрема в плаванні виступить 40 спортсменів, у легкій атлетиці - 32 українці.

25 серпня, першу медаль Паралімпіади для України здобула фехтувальниця Євгенія Бреус.

Перше срібло Паралімпіади здобув спортсмен Антон Коль у змаганнях з плавання на спині на дистанції 100 метрів. Друге срібло дісталося Артему Маньку у фехтуванні на візках (шабля, категорія А).

А 26 серпня українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула срібну медаль. Дівчина виборола друге місце у запливі на 200 метрів комплексним стилем.

27 серпня Юлія Павленко (стрибки в довжину) та Владислав Білий (метання спису) здобули "бронзову" та "срібну" медалі.