Пенсіонери можуть отримати виплати у касах супермаркетів

Отримати належну їм пенсію українці можуть в будь-якій точці світу
Пенсіонери можуть отримати виплати у касах супермаркетів
Розрахунок, термінал, банківська картка Фото: energepic.com
15 Грудня 2022, 13:13
читать на русском

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко розповів, що пенсіонери можуть зняти пенсійні виплати на касах супермаркетів. Він нагадав, що у великій кількості населених пунктів нашої держави немає банківської інфраструктури.

За його словами, міністерство працює над тим, щоб пенсіонери могли отримати свої кошти у супермаркетах. Про це Музиченко сказав у ефірі телемарафону.

"У системі АТБ та інших. При розрахунку карткою можна отримати готівкові кошти зі свого рахунку… Ви можете в магазині, в якому обслуговуєтеся, здійснюючи покупку, замовити до 6 тис. грн одноразову виплату коштів. І це відбувається без комісії. Це сервіс, який набув поширення і розвивається якраз у період війни", – наголосив він.

Заступник міністра додав, що право вибору, в який спосіб отримувати кошти, залишається за пенсіонером.

Зазначається, якщо пенсіонер отримує виплати на банківський рахунок, то він має доступ до них у будь-якій точці світу.

Якщо ж пенсіонер уже має відкритий банківський рахунок, він може дистанційно, через електронний кабінет Пенсійного фонду подати змінені реквізити для виплат.

Нагадаємо, для деяких селян передбачено дострокові пенсії. На пільги можуть розраховувати доярки, трактористи, свинарки-оператори, збиральниці тютюну та багатодітні жінки, які працювали у с/г виробництві.

Читайте також

1