Переміг хорватського борця: "слуга народу" Беленюк пройшов у фінал Олімпіади в Токіо

Беленюк - борець з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг
Жан Беленюк (фото: t.me/minmolodsport)
3 Серпня 2021, 13:31
читать на русском

30-річний український борець греко-римського стилю (до 87 кг), срібний призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро та народний депутат України від "Слуги народу" Жан Беленюк переміг у півфіналі хорватського борця та пройшов до фіналу Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Про це повідомила пресслужба Міністерства молоді та спорту України.

Ще одну беззаперечну перемогу здобуває український борець з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг - Жан Беленюк. Наш борець у півфіналі упевнено здолав Івана Гуклека з Хорватії - 7:1, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Жан Беленюк переміг представника Сербії Зурабі Датунашвілі та алжирця Башида Сід Асара. Водночас хорват Іван Гуклек є переможцем світового відбіркового турніру на Олімпійські Ігри.

Також до півфіналу вийшли український 22-річний борець Парвіз Насібов та борчиня Ірина Коляденко.