Перемога росії в Україні означатиме її перемогу над НАТО - Подоляк

Це необхідно враховувати країнам Заходу, вагаючись у питаннях надання Україні зброї
Перемога росії в Україні означатиме її перемогу над НАТО - Подоляк
Михайло Подоляк / Фото: president.gov.ua
23 Серпня 2022, 21:16
читать на русском

Країни Заходу повинні враховувати, що перемога росії в Україні означатиме також її перемогу над НАТО. Надання Україні необхідної зброї наближає, а не віддаляє мир.

Про це сказав радник керівника ОП Михайло Подоляк в інтерв’ю італійському тижневику Corriere della Sera.

На геноцид, арешти, фільтраційні табори, масові вбивства та руйнування немає іншої відповіді, крім зброї. Щоб звільнити територію, потрібна зброя. Світ стомився від війни, але Європа, Захід, незалежно від долі українського народу, який бореться за виживання, також мають враховувати, що перемога в Україні для Москви означатиме перемогу над НАТО. І ми з жалем вимушені констатувати, що не всі європейські країни надають обіцяну допомогу, - зазначив радник керівника ОП.

За його слова, росія використовує різні важелі впливу на Європу, щоб домогтися зменшення підтримки України.

Ми знаємо, що це буде дуже важка зима, і європейцям також буде дуже важко, ціни на продукти та опалення зростуть. Але ця зима також ознаменує кінець російської монополії на постачання газу. І якщо ціна за свободу – зниження температури в будинку на два-три градуси, що ж, ми її заплатимо. І Європа має бути готовою зробити те саме, - зазначив Подоляк.

Він заявив, що команда президента плідно працювала з урядом прем'єра Маріо Драґі. Італійські урядовці відразу зрозуміли, що відбувається, й швидко надали допомогу.

Але ми добре знаємо, що в Італії є політичні сили, які довгий час підтримували Москву і зараз намагаються повернутися до влади. Однак ми впевнені, що Італія й далі відстоюватиме свої цінності свободи – ті, які поділяємо й ми, українці, – сказав Подоляк.

Нагадаємо, що переговори з державою-окупанткою РФ  - це гра з "російську рулетку" з повним барабаном і фатальним фіналом для всіх.

Читайте також