Плавчиня виграла золоту нагороду з рекордом Паралімпійських ігор
Головне
25 Серпня 2021, 14:07
читать на русском

Плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо-2020.

Як повідомляє Міністерство молоді та спорту України, українська плавчиня виграла золоту нагороду з рекордом Паралімпійських ігор на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас - S6).

Третє місце на цій дистанції посіла ще одна українка - Анна Гонтар. Мерешко фінішувала з часом 33.11 с, Гонтар - 33.40 с, - йдеться у повідомленні.

Ще одне срібло для України здобув у чоловічому плаванні українець Максим Крипак - на дистанції 50 м вільним стилем (категорія S10). Його результат - 23.33 с.

А четверту срібну нагороду сьогодні Україні принесла фехтувальниця Олена Федота, яка стала другою у жіночій шаблі (категорія В).

Нагадаємо, 24 серпня у Токіо відкрилися Паралімпійські ігри-2020, які триватимуть до 5 вересня.

Україну в Токіо на Паралімпіаді представлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту, зокрема в плаванні виступить 40 спортсменів, у легкій атлетиці - 32 українці.

Сьогодні, 25 серпня, першу медаль Паралімпіади для України здобула фехтувальниця Євгенія Бреус.

Перше срібло Паралімпіади здобув спортсмен Антон Коль у змаганнях з плавання на спині на дистанції 100 метрів. Друге срібло дісталося Артему Маньку у фехтуванні на візках (шабля, категорія А).