Початок робочого тижня в Україні буде дощовим - прогноз

На всій території України 9-10 липня утримається тепла погода
Початок робочого тижня в Україні буде дощовим - прогноз
Погода, літо, веселка, дерева Фото: УНІАН
8 Липня 2023, 13:43
читать на русском

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідних у багатьох регіонах України буде по-справжньому літньою — зі спекою та грозами.

У суботу в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській та Херсонській областях стовпчики термометрів піднімуться до +31...+33 °С.

На решті території країни температурні показники будуть набагато комфортнішими: у центрі, на Закарпатті та в Сумській області — +24…+26 °С, у більшості західних та північних областей — +20…+23 °С.

На сході, півдні, у Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях погода в суботу буде хмарною, з дощами та грозами.

У неділю 9 липня практично по всій Україні буде хмарно, але без опадів. Дощі та грози можливі лише на півдні, південному сході та сході.

У Сумській області термометри покажуть +22…+24 °С, в Одеській, Миколаївській та Закарпатській областях — +28…+29 °С, у решті регіонів — +25…+27 °С.

Понеділок 10 липня розпочнеться з короткочасних дощів і гроз по всій Україні, крім півдня та Запорізької області. Не забувайте вдома парасольки — дощити може цілий день!

На півночі температура повітря становитиме +20…+22 °С, на заході, сході та в центрі — +23…+25 °С. Найспекотніша погода на початку тижня буде на півдні та Закарпатті — до +28 °С.

Нагадаємо, в Україні найближчими днями очікується стабільне підвищення температури практично по всій території. Ніяких різких коливань температури не передбачається. Подекуди спека досягатиме +35°. Допомагатимуть її здолати локальні короткочасні дощі.

Читайте також

1