Попри війну нардеп Герасимов влітку відпочивав на власній віллі в Іспанії

Це та сама вілла, за недекларування якої він уник відповідальності
Головне
Попри війну нардеп Герасимов влітку відпочивав на власній віллі в Іспанії
17 Листопада 2023, 17:47
читать на русском

Нардеп Артур Герасимов уникнув покарання за невнесення іспанського майна в декларацію через закінчення строку давності. 15 листопада апеляційна палата ВАКС скасувала вирок суду від серпня, який визнавав нардепа винним у недекларуванні вілли в іспанському Аліканте.

Про це пише телеграм-канал СЛОН.

Таким чином пан Герасимов уникає потрапляння в реєстр корупціонерів та може продовжувати політичну кар‘єру.

Як вдалося з‘ясувати, влітку цього року родина Герасимова відпочивала на згаданій сімейній віллі. Кадрами іспанської відпустки поділилася донька нардепа.
Артур Герасимов виховує трьох неповнолітніх дітей, тому має право виїзду за кордон.

Що дивно — донька представника партії АрМоВір веде соцмережі російською мовою.

Аналізуючи контент на сторінках родини Герасимових, схоже, не тільки іспанську віллу "забув" задекларувати нардеп.

Нагадаємо, у квітні 2021 року "Схеми" повідомили, що співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов не задекларував двоповерховий маєток в Іспанії, яким разом із дружиною він володіє із 2013 року.

Народний обранець не вніс до виправленої декларації за 2020 рік відомості про належні йому та його дружині двоповерхове житлове приміщення та паркомісце, розташовані у Королівстві Іспанія, загальною вартістю 252 тис. євро, а також про наявність грошових активів у розмірі 1 657 доларів США, що були розміщені на рахунках в одному з українських банків.

17.08.2023 колегія суддів ВАКС визнала вказаного нардепа винуватим у внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік, тобто у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ). За вироком суду особі призначено покарання у виді штрафу у розмірі 51 тис. грн з позбавленням права обіймати посади, повʼязані з виконанням функцій представника влади в органах державної влади строком на 1 рік. Разом з тим, суд звільнив особу від покарання у зв’язку із закінченням строків давності.

1