Потужний канал незаконної легалізації росіян діяв в Україні - фото

Організатора злочинної схеми та його спільника затримали у Києві
Потужний канал незаконної легалізації росіян діяв в Україні - фото
СБУ ліквідувала потужний канал незаконної легалізації росіян Фото: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine

Служба безпеки України виявила та знешкодила потужний канал незаконної легалізації росіян, які втекли з рф в Україну.

За даними СБУ, клієнтами злочинців були громадяни росії та країн з підвищеною терористичною загрозою з Близького Сходу та Центральної Азії.

Нелегалів могли використовувати спецслужби рф для проведення підривної діяльності в ході повномасштабної агресії проти України. Встановлено, що незаконну діяльність організував заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у Києві та Київській області. Чиновник налагодив механізм безпідставного оформлення українських документів для нелегалів, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники схеми за гроші "гарантували" іноземцям видачу посвідок на тимчасове або постійне проживання в Україні, а також посвідчення біженців.

Крім того, ділки обіцяли нелегалам працевлаштування у Києві та Львові у сервісах швидкої доставки. Вартість послуг зловмисників становила від 10 до 15 тис. з людини, в залежності від країни походження, типу документа і термінів його оформлення.

За даними слідства, частина нелегалів намагалась надалі виїхати до країн ЄС.

У Києві затримано організатора схеми та його спільника на одержанні 10 тис. дол.

В результаті обшуків за місцями роботи та проживання затриманих правоохоронці виявили майже 13 млн у гривневому еквіваленті.

Нагадаємо, від 1 липня в Україні запроваджено візовий режим в'їзду для громадян рф.