Повісток слід очікувати всім: воєнком розповів про мобілізацію у 2023 році

Повістку можуть отримати військовозобов`язані чоловіки віком від 18 до 60 років
Головне
Повісток слід очікувати всім: воєнком розповів про мобілізацію у 2023 році
ЗСУ, Збройні сили України, українські військові / Фото: president.gov.ua
24 Жовтня 2022, 14:24
читать на русском

Начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки розповів про мобілізацію військовозобов'язаних 2023 року.

Мобілізація військовозобов'язаних також проходитиме і 2023 року для забезпечення не тільки оборони, а і для наступу.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Юрій Максимів.

На нас чекає перемога, знищення ворогів і звільнення рідної землі. Дай Боже, щоб це було 2023 року. Я так думаю, що мобілізаційні заходи будуть проводитись, це необхідність. Поки ми воюємо – повинні гарантовано мати особовий склад не тільки для оборони, а і для наступу, щоб звільнити наші землі", - зазначив він.

За словами Максиміва, наразі повістки першочергово отримують військовозобов'язані чоловіки.

Повістку слід очікувати всім військовозобов’язаним особам чоловічої статі віком до 60 років. Тобто тим, хто є військовозобов’язаним", - резюмував полковник Максимів.

Нагадаємо, раніше представник президента України у Верховній Раді України Федір Веніславський зазначав, що у ЗСУ служить достатня кількість військових, аби реагувати на поточні загрози з боку росії. Тому в Україні не бачать необхідності для проведення дзеркальних заходів у відповідь на часткову мобілізацію в російській федерації.

Читайте також