Пожежа на автостоянці в Одесі: постраждав 55-річний чоловік

Два автобуси та вантажний автомобіль загорілися на автостоянці в Одесі
Пожежа на автостоянці в Одесі: постраждав 55-річний чоловік
Пожежа Фото: ГУ ДСНС України в Одеській області
22 Листопада 2020, 12:56
читать на русском

Рятувальники в Одесі загасили пожежу на автостоянці. Горіли два автобуси "Van Hool" та евакуатор "Volkswagen". Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Одеській області.

Повідомляється, що пожежа сталася на території автостоянки, за адресою: м. Одеса, Приморський район, пров. Газовий, 2.

Внаслідок пожежі пошкоджено салон та моторний відсік одного автобусу на площі 15 кв.м., салон другого автобусу на площі 5 кв.м. та салон вантажного автомобіля на площі 2 кв.м. Внаслідок пожежі отримав незначні опіки верхньої кінцівки громадянин 1965 р.н., який після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився. Причина пожежі та збиток встановлюються, - зазначено у повідомленні.

Читайте також

До ліквідації пожежі залучались 11 осіб особового складу та 3 одиниці основної пожежної техніки.

Нагадаємо, днями у Дніпропетровській області пожежа забрала життя трьох дітей, найстаршому з яких було лише п'ять років.

Як повідомив начальник управління державної служби з надзвичайних ситуацій Дніпропетровської області Андрій Кульбач, зайнялося в середині приватного будинку по вулиці Молодіжній. У цей час вдома перебували троє дітей 2015, 2017 та 2019 років народження. Усі вони загинули. Пожежа також знищила домашнє майно, перекриття та дах будинку.

1