При МВС України з'явився Офіс із захисту бізнесу: чим займатиметься

Офіс має стати насамперед майданчик для діалогу
Важливо
При МВС України з'явився Офіс із захисту бізнесу: чим займатиметься
Євгеній Єнін Фото: wikipedia.org
11 Жовтня 2021, 12:33
читать на русском

При Міністерстві внутрішніх справ з'явився Офіс із захисту бізнесу, який є майданчиком для діалогу.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, пріоритетом Офісу буде захист бізнесу від неринкових методів конкуренції та можливих зловживань з боку представників правоохоронних органів. Також важливим є створення більш сприятливих умов для заходу іноземних інвестицій в Україну.

Саме тому йдеться насамперед про певну неформальну робочу групу, діяльність якої міністр доручив саме мені. Ми визначили контактну персону в керівництві Національної поліції, ми ведемо діалог як з бізнес-асоціаціями, так і з Офісом європейського бізнес-омбудсмена. І ми досить оптимістичні, - зазначив перший заступник.

Офіс із захисту бізнесу має стати насамперед майданчик для діалогу.

Про що, наприклад, йдеться? Дуже часто ми стикаємося з базовими порушеннями прав людини в рамках кримінального провадження. Дуже часто ми, наприклад, бачимо, що населення мало довіряє тому поліцейському, з яким стикається. Саме тому ми впроваджуємо нові елементи, - розповів Єнін.

Нагадаємо, що Київ створює систему перехоплювальних паркінгів. Триває робота над першою чергою – з 12 паркінгів на майже 3,5 тисячі авто. 5 із цих паркінгів уже працюють.

Читайте також

1