Путін погрожує країнам Заходу "блискавичними ударами", якщо вони втрутяться у війну

Путін додав, що росія нібито поблажливо, "по-товариському", "по-братськи" поставилися до проголошення Україною незалежності, але вона їй натомість, мовляв, не "віддячила дружбою"
Путін погрожує країнам Заходу "блискавичними ударами", якщо вони втрутяться у війну
путін Фото: kremlin.ru
27 Квітня 2022, 18:13
читать на русском

Російський президент владімір путін погрожує країнам Заходу, що російська армія готова завдати "блискавичні удари" у відповідь на "загрози".

Про це російський диктатор сказав під час виступу перед парламентарями в Санкт-Петербурзі, пише "Українська правда".

Якщо хтось наважиться втрутитися в поточні події з боку й будуть створювати для Росії неприйнятні загрози стратегічного характеру, то мусять знати, що наша відповідь, удари у відповідь будуть блискавичними, швидкими.

У нас є для цього всі засоби – такі, якими ніхто не може зараз похизуватися. А ми хизуватися не будемо – ми будемо їх використовувати, якщо треба буде! І всі мають про це знати! Усі рішення в цьому стосунку вже ухвалено, - заявив путін.

Своєю чергою російські політики почали аплодувати йому на ці тези. Крім цього, путін пригрозив, що всі цілі й завдання у війні будуть "досягнуті". Про що саме йдеться, він не уточнив.

За словами диктатора, росія витримає економічний тиск від санкцій, які запровадив світ проти неї, та військових витрат на ведення бойових дій проти української армії.

Він додав, що Захід "помиляється" в думці, що Росія як країна "непотрібна" і становить загрозу всьому світу. Путін додав, що це якраз "Захід становить загрозу всьому світові" й озвучив безпідставні тези, що в 1990-х і 2000-х західні уряди хотіли розвалити Росію, заохочуючи та сприяючи руху за нехалежність Чечні від Росії.

Вони (країни Заходу – ред.) робили це не задля того, аби зробити нас кращими – аж ніяк! Вони це робили для того, аби перенести проблеми з минулого в наше сьогоднішнє життя, щоби стимулювати сепаратистські настрої в нашій країні. Вони робили це, зрештою, щоб розчленувати Росію і зрйнувати її – ось для чого вони це робили!

Насамкінець, загнати нас у ведмежий куток! Але вони так і не досягли своєї мети, але й не змирилися з тим, що не зуміли це зробити. Тому пізніше розпочали підготовку економічної війни проти Росії. Крок за кроком, використовуючи різні приводи. Та що там – інколи геть без жодних приводів!, - заявив російський диктатор.

Крім цього, він заявив, що країни Заходу перетворювали Україну в "анти-росію", опираючись на русофобію та неонацистів.

Путін додав, що росія нібито поблажливо, "по-товариському", "по-братськи" поставилися до проголошення Україною незалежності, але вона їй натомість, мовляв, не "віддячила дружбою".

Президент рф також вкотре озвучив безпідставні твердження про розробку в Україні таємної зброї масового ураження в "американських біолабораторіях" та ядерної зброї.

Попри таку критику Заходу з боку путіна, він закликав російських парламентарів підтримувати прямі контакти з депутатами й політиками в Європі, бо, на його переконання, там багато прибічників росії.

Нагадаємо, що колишній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков упевнений, що існує кілька стримуючих факторів, чому російський президент буде уникати застосовувати на війні з Україною ядерну зброю.

Читайте також