Російська панівна еліта поступово впадає у відверту паніку, - Подоляк

Дедалі частіше з'являються дивні та відверті заяви російських "топів"
Російська панівна еліта поступово впадає у відверту паніку, - Подоляк
Михайло Подоляк / Фото: president.gov.ua
8 Квітня 2022, 15:56
читать на русском

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що російська панівна еліта поступово впадає у відверту паніку

Про три явища, які на це вказують, він написав у Telegram.

1. Дедалі частіше з'являються дивні та відверті заяви російських топів іноземним журналістам. Як, наприклад, нічні "одкровення" кремлівського прессекретаря Дмитра Пєскова, який "за замовчуванням" визнав величезні втрати російської армії в Україні. І що зі спецоперацією відбувається щось дивне.

2. Заяви про відставку міністрів, які постійно з'являються, і які не задовольняються, пов'язані ж одним ланцюгом. Вже в черзі на "покинути російський військовий корабель" Набіулліна (глава Центробанку), Сілуанов (Мінфін), Колокольцев (МВС) і тепер навіть Патрушев-молодший (Мінсільгосп).

3. Практично щодня путін проводить селектори з розширеною Радою безпеки. Точніше, спочатку розширено, потім – вузько. Протягом багатьох годин, щоб накачувати й утримувати в підпорядкуванні.

Паралельно з цим божевільні пропагандисти, які практично опинилися у вільному плаванні, продовжують накачувати й без того забитих росіян антиукраїнською ненавистю, щоб якщо треба, то "до останнього росіянина".

Нагадаємо, що російський диктатор владімір путін міг відмовитися від спроб захопити Київ і перемкнути увагу на схід і південь України.

Читайте також