Російський генералітет боїться загинути в Україні та зазнати репресій у разі невдач наступу, - Буданов

Росіяни готуються до вирішальної для них битви, але вони сильно обмежені в часі
Російський генералітет боїться загинути в Україні та зазнати репресій у разі невдач наступу, - Буданов
Кирило Буданов Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine
18 Квітня 2022, 19:28
читать на русском

Серед російського генералітету немає згоди щодо наступальних операцій, бо бояться загинути на полі бою.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у прямому етері національно телемарафону.

Насправді росіяни готуються до вирішальної для них битви (на Донбасі – ред.). Вони дуже сильно поспішають, тому що вони дуже сильно обмежені в часі. Скажімо так, вони дуже хочуть встигнути отримати хоч якусь тактичну перевагу і справжні тактичні здобутки, які зможуть показати як, певною мірою, "виграш" у Росії в цій "спецоперації". Вони поспішають до, скажімо так, Великодня (24 квітня – ред.).

Але я вам, скажу так – нічого в них не вийде, нікуди вони не встигнуть і Україна буде відстояна. Можливі певні тактичні перемоги (російських окупантів – ред.). У нас деякі селища переходять з рук у руки по два-три рази на добу, - сказав він.

Буданов наголосив, що у російського генералітету немає "однорідності" виключно з однієї причини – на цьому етапі, точно підтверджено про знищення 8 генералів збройних сил РФ. Саме цей фактор насправді лякає дуже багатьох із них.

Крім цього, російські генерали побоюються зазнати репресій у разі невдач.

Глава ГУР МОУ зазначив, що наразі в околицях міста Ізюм на Харківщині спостерігається максимальна концентрація військових засобів окупантів.

При цьому в української розвідки немає даних про зменшення угруповання російських окупантів у Маріуполі. За його словами, чисельність підрозділів росіян залишаються такими самими.

Українська розвідка має дані, що в росіян вичерпуються запаси високоточних ракет. Водночас через санкції в окупантів немає можливості налагодити виробництво таких ракет.

Нагадаємо, що росія планує знищення українських міст у випадку, якщо окупанти не досягнуть поставлених цілей до 10 травня.

Читайте також