Росія не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України підрозділів, - ГУР

Військово-промисловий комплекс РФ сильно занепав
Росія не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України підрозділів, - ГУР
Знищена російська техніка / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
12 Травня 2022, 23:09
читать на русском

Росія не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України військових підрозділів.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Наслідком економічних санкцій, накладених провідними державами світу на країну-агресора, є відчутний занепад військово-промислового комплексу рф.

Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені постачати в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку та озброєння 50-60 років виробництва.

Проте, така ситуація не бентежить керівництво кремля, йому байдуже скільки та на чому відправляти "гарматне м’ясо" у бій за майбутнє "руського мира". Завжди знайдеться щось, що ржавіє десятиліттями на складах та що не захотіли свого часу закуповувати навіть країни третього світу, - зазначили в ГУР.

Зі складів довгострокового зберігання техніку, в більшості, навіть не можуть доставити до підрозділів. Проте, військових заставляють її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість та забезпечення бойових частин.

Протягом квітня з баз зберігання рф знято:

  • 18 САУ "Мста-С" з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);
  • 28 САУ "Акація" з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);
  • 15 САУ "Мста-С", 5 САУ "Акація" та 20 САУ "Гвоздика" з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);
  • 15 РСЗВ "Ураган" та 11 ТРК "Точка-У" зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).

Відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється, у тому числі шляхом озброєння та військової техніки знятої зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар).

▪Тепер проржавіле та гниле військове-технічне відлуння кремлівського "великого прошлого" стає основою російського "настоящего", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що президент росії владімір путін може вдатися до більш радикальних засобів у війні проти України, зокрема до введення воєнного стану у РФ. У розвідці США вважають, що глава Кремля піде на такий крок, аби затягнути бойові дії.

Читайте також