Росія планує мобілізувати ще 90 тисяч військових - розвідка

На добровільний вступ до лав зс рф все менше охочих
Важливо
Росія планує мобілізувати ще 90 тисяч військових - розвідка
Російські військові, окупанти / Фото: Getty Images
29 Серпня 2022, 05:14
читать на русском

Росія збільшує мобілізаційні резерви й планує призвати до армії близько 90 тисяч військовослужбовців.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону, пише пресслужба ГУР.

При цьому застосовують різні підходи: і так звані добровольчі батальйони, і батальйони резервні, батальйони так званого “Боевого армейского резерва страны” (БАРС), які вони зараз комплектують в кожному військовому окрузі для того, щоб поповнити втрати, наростити свої зусилля, і збільшити чисельність саме того угруповання, яке може бути застосоване проти нашої держави, – сказав Скібіцький.

За словами представника воєнної розвідки, сьогодні росія має значні проблеми в комплектуванні збройних сил.

Час спливає, бліцкригу вони не отримали. Чи допоможе мобілізація більшої кількості осіб в рф? Мабуть, все ж таки ні. Тому що моральний стан військовослужбовців, як ведуть бойові дії, знижується, по-перше. По-друге, на контракт, на добровільний вступ до лав зс рф все менше охочих. Крім того, розпочалася паніка серед населення великих міст, тому що ніхто не хоче просто так іти служити до збройних сил, а тим більше йти на війну, – підсумував Скібіцький.

Нагадаємо, що Держдума росії знаходиться під повним контролем президента РФ Володимира Путін, будь-який закон ухвалюється майже одноголосно. Тому Росія може швидко оголосити про загальну мобілізацію. Проте поки немає інформації про те, що найближчим часом введуть загальну мобілізацію.

Читайте також

1