Росія свідомо провокує українську сторону у ТКГ - Гармаш

Україна не розмовлятиме з терористами на засіданнях ТКГ
Росія свідомо провокує українську сторону у ТКГ - Гармаш
Сергій Гармаш, Фото: Фейсбук
22 Березня 2021, 09:52
читать на русском

Українська делегація у Тристоронній контактній групі не розмовлятиме з терористами на переговорах щодо Донбасу. А Росія свідомо провокує українську сторону.

Про це повідомив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в етері телеканалу "Україна 24".

Подивимося, як поведеться російська делегація та її представники ОРДЛО на наступному засіданні підгрупи ТКГ. На останньому засіданні це було основне питання, ми майже 5 годин в різних режимах — в тристоронньому, потім в п'ятисторонньому, потім в повному складі делегаціями обговорювали питання неможливості участі людей, засуджених за тероризм, в переговорному процесі. Все залежатиме від позиції Росії насамперед, - зазначив він.

За словами Гармаша, Росія свідомо провокує українську сторону. Оскільки знала, що українська делегація вийшла з-за столу переговорів після попередження про таку можливість через людей, засуджених за тероризм.

Читайте також

Своєю чергою російська сторона додала до переговорів засуджену Україною за тероризм Майю Пирогову. Після цього українська сторона залишила онлайн-засідання.

Тут демарш, скоріше, не з нашого боку, а з боку Росії, яка знала, проте пішла на провокацію. Ми вже заявили, що на наступному засіданні ТКГ буде та ж лінія української делегації. Тобто, якщо люди, засуджені українським судом, будуть знову на засіданні, ми встанемо і вийдемо, - зазначив Гармаш.


Контекст. 17 березня українська делегація в ТКГ відмовилась від роботи через присутність на переговорах Майї Пирогової з так званої "ДНР", яку Україна звинувачує в тероризмі.

18 березня радник голови української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що російська делегація погодилась усунути Пирогову від переговорів, як того вимагала українська сторона.

1