Росія змінює план атаки на Донбасі: готуються масові артилерійські обстріли

Окупанти вдаються до все більшої залежності від артилерійських обстрілів
Росія змінює план атаки на Донбасі: готуються масові артилерійські обстріли
Війна на Донбасі, українські військові Фото: facebook.com/pressjfo.news
17 Травня 2022, 10:24
читать на русском

Російська армія готується посилити артилерійські удари на Донбасі, аби відновити темпи свого просування. Також буде зменшено кількість вильотів ворожих винищувачів через великий ризик їхньої втрати.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Зазначається, що найближчими тижнями Росія, ймовірно, продовжить сильно покладатися на масовані артилерійські обстріли, намагаючись відновити темп свого просування на Донбасі.

Росія вдалася до все більшої залежності від артилерійських обстрілів через обмежені можливості виявлення цілей і небажання ризикувати регулярними вильотами бойових літаків за межі своєї лінії фронту, - заявляє британська розвідка.

При цьому у Чернігівській області приблизно 3500 будівель було зруйновано або пошкоджено під час просування Росії до української столиці. Житловим будинкам завдано 80% збитків.

Масштаби цієї шкоди вказують на готовність Росії застосувати артилерію проти населених районів, мінімально враховуючи дискримінацію або пропорційність, - йдеться у дописі.

Нагадаємо, що українські військові підуть у контрнаступ на Донбасі після отримання всієї необхідної важкої зброї від міжнародних партнерів. Це може статися до середини липня.

Читайте також

1