СБУ викрила мережу з підпільного виробництва продуктів харчування

Без дозвільних документів виготовляли і фасували каву, спеції, приправи, макаронні вироби, желе і цукор
СБУ викрила мережу з підпільного виробництва продуктів харчування
Фото: Oilpoint
5 Жовтня 2020, 19:39
читать на русском

Служба безпеки України викрила міжрегіональну групу, яка займалася промисловим виробництвом фальсифікованої харчової продукції, яка могла завдати шкоди здоров’ю громадян.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

За попередніми даними слідства, фігуранти налагодили без дозвільних документів виготовлення і фасування кави, спецій, приправ, макаронних виробів, желе і цукру, які не відповідають вимогам ДСТУ. Підпільні виробничі цехи вони облаштували в орендованих складських приміщеннях на території Волинської, Київської, Миколаївської та Черкаської областей.

Продукцію виготовляли в антисанітарних умовах, з порушенням вимог державних стандартів під виглядом відомих торговельних марок. Готовий фальсифікат ділки реалізовували у різних регіонах України, у тому числі через торгову мережу на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей, - встановили правоохоронці.

Для недопущення завдання шкоди здоров’ю громадян правоохоронці провели понад 20 обшуків у підпільних цехах фігурантів, де вилучили понад 600 тонн небезпечних товарів орієнтовною вартістю понад 20 мільйонів гривень. Також виявлено 6 ліній промислового обладнання для виробництва фальсифікату, чорнову бухгалтерію, поліграфічну продукцію та плівку для фасування незаконно виготовленої продукції.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Читайте також

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились за координації Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ із залученням слідчих та оперативних підрозділів Управлінь СБУ у Волинській, Київській, Миколаївській та Черкаській областях під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області.

Нагадаємо, що у Києві співробітники Служби безпеки України затримали шахраїв, які за гроші пропонували фейкове працевлаштування помічниками народних депутатів від "Слуги народу".