СБУ заблокувала міжнародний канал постачання російських товарів через Україну

Зловмисники планували незаконно постачати товари військового призначення
СБУ заблокувала міжнародний канал постачання російських товарів через Україну
СБУ
26 Листопада 2020, 19:54
читать на русском

Контррозвідники Служби безпеки України блокували міжнародний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення та попередили їх можливе переправлення до країн санкційного списку Ради Безпеки ООН.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що правоохоронці задокументували та припинили протиправну діяльність менеджменту однієї з київських компаній, які планували незаконно постачати комплектувальні частини до вертолітної техніки в одну з країн Африки.

Читайте також

Для приховування російського походження товарів та їх військового призначення під час митного оформлення вантажу, організатори надали неправдиву документацію. У відправників не було дозвільних документів, передбачених чинним законодавством, для експорту товарів такої категорії. Переправити військову продукцію зловмисники планували авіарейсом з Міжнародного аеропорту "Бориспіль".

За результатом проведеної ідентифікації вилучених товарів, розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають експортному контролю) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що контррозвідка Служби безпеки України спіймала посадовців однієї із київських структур у сфері державного експортного контролю, які намагалися вивезти з України товари військового призначення.

1