СБУ знешкодила велику мережу російської агентури, яку координував радник аксьонова (відео)

Мережа діяла у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, а також у Дніпропетровській і Вінницькій областях
СБУ знешкодила велику мережу російської агентури, яку координував радник аксьонова (відео)
Служба безпеки України, СБУ Фото: ssu.gov.ua
17 Червня 2022, 14:32
читать на русском

СБУ знешкодила велику мережу російської агентури, яку координував радник самопроголошеного російського голови Криму Сергія Аксьонова.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію, під час якої у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, а також у Дніпропетровській і Вінницькій областях було затримано 19 агентів ворога.

Затримані коригували ракетні обстріли українських міст і розвідували позиції підрозділів ЗСУ, збирали інформацію щодо місць утримання російських полонених.

Також займалися підбором даних про учасників національного спротиву, які підпільно протидіють загарбникам на тимчасово окупованих територіях півдня.

За даними слідства, групою керував агент фсб, який перебував в одному з районів Херсонщини. Одержані від інформаторів розвіддані він передав представникам російських спецслужб, серед яких – радник так званого "голови Криму" аксьонова.

Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що контррозвідка СБУ затримала російського агента, який розвідував позиції ЗСУ на Сумщині, поблизу кордону з росією.

Читайте також

1