Матч закінчився рахунком 4:1 на користь українців
Футбольний клуб Шахтар / Фото: twitter.com/FCShakhtar_ua
7 Вересня 2022, 09:59
читать на русском

Український футбольний клуб "Шахтар" вщент розгромив німецький "Лейпциг" у першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів з рахунком 4:1.

Про це йдеться на Twitter-сторінці ФК "Шахтар".

Ще на старті гри "Шахтар" відзначився. На 57-й хвилині "Лейпциг" зрівняв рахунок, але лише за дві хвилини "гірники" знову вийшли вперед.

Дубль оформив Мар'ян Швед, для якого цей матч став дебютним у Лізі чемпіонів та в складі "Шахтаря". Він забив два голи у ворота суперника на 16 та 59 хвилинах матчу.

Ще один гол на рахунку Михайла Мудрика (76 хвилина) і цілковитий розгром оформив нападник Лассіна Траоре на 85 хвилині матчу.

Нагадаємо, що російський олігарх Роман Абрамович обіцяв віддати виручку від продажу футбольного клубу "Челсі" українським жертвам війни, проте цього не сталося.