Штучний інтелект знайшов 94,7% контенуту ненависті у Facebook

Минулого року такий показник становив 80,5%
Штучний інтелект знайшов 94,7% контенуту ненависті у Facebook
Facebook
21 Листопада 2020, 02:00
читать на русском
Технічний директор компанії Facebook Майк Шрупфер заявив, що спеціальне програмне забезпечення на основі штучного інтелекту знаходить 94,7% контенту з риторикою ненависті, який видаляється з платформи.

Про це повідомляє CNBC.

За словами Шрупфера, минулого року такий показник становив 80,5%, а у 2017 році взагалі лише 24%.

Зазначається, що у соціальних мережах, які зазнали неабиякої критики через недостатню активність щодо видалення контенту з мовою ненависті, вже працюють тисячі модераторів, які виявляють таку інформацію у вигляді постів, фото та відео на платформах.

Читайте також

Проте самих людей недостатньо, і технічні гіганти дедалі більше покладаються на штучний інтелект, завдяки якому алгоритми з пошуку мови ненависті автоматично вдосконалюються.

Оскільки мільярди людей використовують наші платформи, ми покладаємось на ШІ для покращення нашої роботи з перегляду контенту та автоматизації рішень (щодо видалення змісту – ред.), коли це можливо. Наша мета полягає в тому, щоб швидко та точно виявляти висловлювання ненависті, дезінформацію та інші форми змісту, що порушує нашу політику в кожній мові й для кожної громади у світі, - зазначив Шрупфер.

Нагадаємо, що вчені Массачусетського технологічного інституту розробили алгоритм на основі штучного інтелекту, який може виявити ознаки коронавірусу (COVID-19) у звучанні кашлю людини.