Покрова Пресвятої Богородиці: історія, традиції та народні прикмети

Про це повідомляє CNBC.
За словами Шрупфера, минулого року такий показник становив 80,5%, а у 2017 році взагалі лише 24%.
Зазначається, що у соціальних мережах, які зазнали неабиякої критики через недостатню активність щодо видалення контенту з мовою ненависті, вже працюють тисячі модераторів, які виявляють таку інформацію у вигляді постів, фото та відео на платформах.
Читайте також
Проте самих людей недостатньо, і технічні гіганти дедалі більше покладаються на штучний інтелект, завдяки якому алгоритми з пошуку мови ненависті автоматично вдосконалюються.
Оскільки мільярди людей використовують наші платформи, ми покладаємось на ШІ для покращення нашої роботи з перегляду контенту та автоматизації рішень (щодо видалення змісту – ред.), коли це можливо. Наша мета полягає в тому, щоб швидко та точно виявляти висловлювання ненависті, дезінформацію та інші форми змісту, що порушує нашу політику в кожній мові й для кожної громади у світі, - зазначив Шрупфер.
Нагадаємо, що вчені Массачусетського технологічного інституту розробили алгоритм на основі штучного інтелекту, який може виявити ознаки коронавірусу (COVID-19) у звучанні кашлю людини.