Сили тероборони мали забезпечити зброєю до 15 січня - Венілавський

Найперше зброю мали привезти у прикордонні регіони
Сили тероборони мали забезпечити зброєю до 15 січня - Венілавський
Військовий призов, армія фото: УНІАН
15 Січня 2022, 19:43
читать на русском

Сили тероборони в прикордонних областях до 15 січня мали отримати зброю та дані про місця дислокації. До лютого озброєними мають бути підрозділи тероборони по всій країні.

Про це заявив член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський, повідомляє Еспресо.

Дійсно необхідно розробляти план дій на будь-який непередбачуваний випадок. Цим зараз і займається наше військово-політичне керівництво. На превеликий жаль, з 2014 року цим взагалі ніхто не займався, - сказав Веніславський (досьє Федора Веніславського).

За його словами, влада над цим зараз активно працює.

15 січня у всіх прикордонних областях України бригади вже мають за тими нормативними вказівками, наказами і актами отримати і зброю, і розуміти місця дислокації. До лютого ми маємо у всіх областях України зробити те саме, тому процес іде. Я сьогодні розмовляв з командувачем сил ТРО, він мені підтвердив, те, що я зараз говорю, - підсумував нардеп.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну, в країні почнуть проводити початкову (формування загальновоєнних знань) та базову (розвиток навичок поводження зі зброєю, дій поле бою тощо) загальновоєнну підготовку.

Читайте також

1