Сім комунальних кінотеатрів відновили роботу у Києві

Працівники кінотеатрів знову отримуватимуть зарплату
Сім комунальних кінотеатрів відновили роботу у Києві
Кінотеатр, карантин (фото: УНІАН)
10 Червня 2022, 06:18
читать на русском

У Києві відновили роботу сім комунальних кінотеатрів.

Як повідомили у КМДА, відкрилися "Лейпциг", "Флоренція", "ім. Шевченка", "Старт", "Факел", "Промінь" та "Ліра".

Депутатка Київської міської ради Вікторія Муха зазначила, що "з часу повномасштабного російського вторгнення на територію України кінотеатри призупинили свою діяльність, попри це співробітники працювали задля збереження та захисту майна".

За її словами, наразі столиця поступово повертається до звичного ритму життя, і вже відновлюють роботу заклади культури, зокрема працюють комунальні кінотеатри.

Це дозволить отримати додаткові надходження до бюджету. Сьогодні ми ухвалили важливий проєкт рішення задля збереження мережі кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які перебувають в оперативному управлінні КП "Київкінофільм". Так, в умовах воєнного стану низка загальноміських культурно-мистецьких заходів, які були передбачені Комплексною міською цільовою програмою «Столична культура: 2022-2024 роки», не може бути проведена. Тому Київська міська рада прийняла рішення економію коштів в обсязі п’ять млн грн, як виняток в умовах дії воєнного стану, спрямувати на виплати заробітної плати співробітникам комунального підприємства, оскільки наразі ситуація не дозволяє їм заробити, як це було в мирний час, – розповіла вона.

Нагадаємо, жителям Києва рекомендують ще не повертатися до столиці, адже ще залишається ймовірність ворожих обстрілів.

1