Син Ілона Маска змінив стать і відмовився від прізвища батька

Хлопець пояснив, що хоче порвати усі зв`язки зі своїм батьком-мільярдером
Син Ілона Маска змінив стать і відмовився від прізвища батька
Ілон Маск з дітьми Фото: https://www.blowingideas.com
9 Жовтня 2022, 12:51
читать на русском

Один з синів засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска Ксав'є втілив давню мрію у життя та змінив стать.

Про це пише DailyMail.

18-річний син засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска Ксав'є Олександр Маск змінив стать і відмовився від прізвища  свого знаменитого батька. Тепер Ксав'є трансгендерна жінка, на ім'я Вів’єн Джена Вілсон.

Днями Вів'єн у її новому тілі потрапила до об'єктивів папараці у Санта-Моніці, куди приїхала на Tesla. Для прогулянки донька Маска обрала стиль кежуал – коричневу футболку з жовтим візерунком, чорні спортивні штани та кросівки.

Зазначимо, що в червні стало відомо, що Вівіан офіційно взяла дівоче прізвище своєї матері, Джастін Вілсон, і що вона також отримала дозвіл на зміну імені Вищим судом округу Лос-Анджелес.

Вівіан народилася біологічним чоловіком, однак у квітні вона подала необхідні документи на зміну своєї статі та імені з Ксав'є Олександр Маск на Вівіан Дженна Вілсон.

У документах вона вказала, що перехід був мотивований тим, що "вона більше не живе зі своїм біологічним батьком і не бажає бути пов'язаною з ним жодним чином"

Зазначимо, що Ксав'є – один із пари близнюків Ілона Маска від першої дружини, канадської письменниці Джастін Вілсон. Пара була разом від 2000 до 2008 року. Окрім близнюків Ксав'є та Грифіна, у експодружжя також є трійнята Кай, Саксон, Даміан. У колишніх закоханих також був син Невада – їхній первісток, який помер за 10 тижнів після народження.

Читайте також

1