Снайпер миколаївської “79-ки” Микола захопив у полон офіцера РФ

Український військовослужбовець зумів влучним пострілом зупинити броньовану машину "Рись"
Ексклюзив
Снайпер миколаївської “79-ки” Микола захопив у полон офіцера РФ
Фото: ДШВ ЗСУ

Снайпер розвідувального підрозділу 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України Микола Б., під час виконання бойового завдання в районі одного з населених пунктів Миколаївської області, проявив вправні навички у володінні штатною зброєю.

Про це повідомили у пресцентрі ДШВ ЗСУ.

Зокрема, під час руху ворожої колони він влучним пострілом зупинив першу броньовану машину “Рись” 34-ї окремої мотострілецької бригади (гірської) ЗС РФ.

Зупинка передової автівки викликала затор для руху всієї колони, яка зупинилась. Цим одразу скористались воїни десантно-штурмового підрозділу, які з гранатометів та кулеметів почали розстрілювати окупантів, що потрапив у засідку.

Зазнавши втрат, противник зупинив наступ та змушений був відійти. Також, у цьому бою, Микола Б. захопив в полон офіцера окупаційних військ РФ.

У Харківській області українські захисники знищили ворожих розвідників, зокрема й командира роти, а також узяли в полон 17 бойовиків, 15 з яких мобілізовані з "ДНР/ЛНР". Наші військові відзначають зубожіле екіпірування бійців з недореспублік, у декого з них - стан наркотичного та алкогольного сп’яніння і повну деморалізацію.

Читайте також

1