Сьогодні Україну розігріє до плюс 25: прогноз погоди на 9 квітня

Дощів цього дня в Україні не очікується
Сьогодні Україну розігріє до плюс 25: прогноз погоди на 9 квітня
Погода, літо (Фото: Парламент.UA)
9 Квітня 2024, 08:33
читать на русском

9 квітня в України спостерігатиметься тепла та сонячна погода до +25 градусів. Опадів не очікується.

Про це повідомив "Укргідрометцентр".

Сьогодні в Україні скрізь буде сонячно, сухо і тепло. Температура повітря вночі становитиме +6+11, впродовж дня очікується +21+25 градусів.

В Карпатах вночі +1+6, вдень +12+17.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

У Києві 9 квітня очікується також суха сонячна погода з температурою повітря +23+25 градусів.

Нагадаємо, на території України перша половина квітня прогнозується аномально теплою, в окремі дні денна температура повітря підвищуватиметься до +20 - 25 °С, у західній та південній частині місцями +26…+28 °С; а вночі коливатись в межах +3…+10 °С. На півночі Лівобережжя можливі нічні заморозки наприкінці першої декади до 0…-5 °С, переважно у пониженнях рельєфу і вздовж річок. Однак, приблизно з 9 - 10 квітня ночі стануть помітно теплішими по всій країні. У середньому протягом місяця температура повітря виявиться на 2 – 3,5 °С вищою за кліматичну норму.

Опади випадатимуть переважно у вигляді дощів, в окремі дні місцями можливий дрібний град та грози. Загальна кількість опадів очікується недостатньою у більшості областей, оскільки переважатиме поле підвищеного атмосферного тиску по всій південно-східній частині Європи. Імовірність випадання снігу незначна (за винятком Карпатського регіону, де сніг у квітні є нормою). Таким чином, сумарна кількість опадів за місяць очікується приблизно на 20 – 30 % нижче за середні багаторічні показники. У зв'язку з тенденцією розвитку посухи в деяких областях зросте рівень пожежної небезпеки.

Читайте також