Справа воєнкома Борисова: чиновник взимку відпочивав в Іспанії, де живе його родина

Правоохоронці кажуть, що вже мають напрацювання в гучному провадженні
Головне
Справа воєнкома Борисова: чиновник взимку відпочивав в Іспанії, де живе його родина
24 Травня 2023, 12:27
читать на русском

В справі скандального військкома Одеської області Євгена Борисова з`явилися нові подробиці. Нині ДБР розслідує кримінальне провадження щодо фактів зловживань начальником Одеського обласного ТЦК під час призову військовозобов’язаних. Крім цього, правоохоронці перевіряють інформацію, оприлюднену в ЗМІ, що родині Борисова може належати вілла на розкішному курорті в Іспанії.

Про це пише ТСН.

"За оперативними даними, за винагороду посадовець давав вказівку підлеглим не призивати тих чи інших осіб", - повідомляла пресслужба ДБР на початку травня після того, як колишній нардеп Ігор Мосійчук заявив, що начебто у родини Борисова є вілла, вартість якої не відповідає статкам цієї сім’ї. За даними Мосійчука, вартість закордонного майна Борисова може становити близько 4 млн євро.

Зараз правоохоронці мають у своєму розпорядженні інформацію, що Борисов начебто торік наприкінці грудня виїздив до Іспанії на відпочинок та пробув там близько 20 днів. Напередодні про такий відпочинок повідомило видання 368.media.

За його даними, відпустка посадовця становила 28 днів. У вказаний період військовий чиновник перебував у місті Марбелья, де під час дії воєнного стану проживає його родина.

"Офіційно поки не підтверджуємо, але, дійсно, маємо такі відомості щодо його тимчасового виїзду до Іспанії. Щодо кримінальної справи, то вона розслідується, вже є певні напрацювання, які поки вирішено не розголошувати", - розповіло в коментарі для ТСН.ua джерело в правоохоронних органах.

Одразу після того, як розгорівся скандал, в Одеському обласному ТЦК нам не захотіли коментувати ситуацію, а порадили звернутися до керівництва оперативного командування "Південь". В останньому тоді повідомили, що проводять службову перевірку.

Нагадаємо, наприкінці квітня екснардеп Ігор Мосійчук повідомив начебто Борисов продавав по 5 тисяч євро "білі квитки", а також "крав на забезпеченні військових". Саме завдяки таким зловживанням, за його словами, одеський військком придбав віллу в іспанському місті Марбельї вартістю 3 млн 950 тисяч євро для своєї матері-пенсіонерки та офіс для дружини у тому ж місті - за 2 млн євро.

Читайте також

1