Стали відомі дати вступних іспитів до магістратури у 2022 році

Іспити триватимуть з 24 червня до 1 липня
Стали відомі дати вступних іспитів до магістратури у 2022 році
Школа, учениця складає ЗНО фото: УНІАН
11 Січня 2022, 21:54
читать на русском

МОН визначило дати проведення єдиного вступного іспиту на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування до магістратури за низкою спеціальностей.

Про це повідомляється на сайті Міносвіти та науки.

Стосовно єдиного фахового вступного випробування йдеться про спеціальності "Соціальні та поведінкові науки", "Журналістика", "Управління та адміністрування", "Право", "Публічне управління та адміністрування" та "Міжнародні відносини".

"Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00). Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня. Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин – тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК), який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту", - зазначається в повідомленні.

МОН установило такі дати проведення предметних тестів:

  • економіка та міжнародна економіка – 24 червня;
  • право та міжнародне право – 24 червня;
  • облік і фінанси – 29 червня;
  • політологія та міжнародні відносини – 29 червня;
  • психологія та соціологія – 29 червня;
  • управління та адміністрування – 1 липня.

У міністерстві додали - якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію.

Спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту для тих, хто зареєструвався для участі в основній сесії ЄВІ, але бажає повторно скласти іспит, або не зареєструвався для участі в основній сесії, відбудеться 10 вересня. Реєстрація розпочнеться 26 липня та триватиме до 4 серпня. Сесія проводиться за кошти фізичних осіб.

З проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, реєстрація для участі в основній сесії ЗНО 2022 року триватиме від 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

Читайте також

1