Стало відомо, коли у школах Києва закінчиться навчальний рік

Останні дзвінки у столичних школах мають пролунати 16 червня
Важливо
Стало відомо, коли у школах Києва закінчиться навчальний рік
Школа (Фото: pixabay)
26 Квітня 2023, 16:49
читать на русском

Через війну освітній процес в Україні зазнав змін. Зокрема, дати закінчення навчального року у деяких регіонах змінилися. Так, у Києві керівники закладів середньої освіти отримали рекомендації щодо завершення воєнного 2022/2023 навчального року та зазначенням дати останнього шкільного дзвінка для учнів.

Відповідно до документа, який оприлюднив Департамент освіти та науки Києва на сторінці у Facebook, освітній процес загалом триватиме по 30 червня.

Відповідно до рекомендацій Департаменту, навчання у школах за класно-урочною системою має завершитися до 16 червня – це й буде датою, коли пролунають останні дзвінки.

З 21 по 23 червня у столичних школах випускникам 9 та 11 класів мають видати документи про освіту.

У Департаменті рекомендують перенести початок уроків під час навчання в очній формі з метою організації проведення занять у декілька змін. Також у травні-червні школам рекомендують змінити класно-урочну систему на індивідуалізоване групове навчання. Зазначається, що це потрібно «для подолання «освітніх розривів», поглиблення та систематизації знань учнів випускників 9 та 11 класів».

Так, з 16 по 30 червня у школах Києва мають проводити індивідуальні та групові заняття за окремим графіком для кожного учня з усіх предметів.

Адміністрації шкіл приймають остаточні рішення щодо дат початку і закінчення канікул і навчання, а рішення Департаментів мають рекомендаційний характер.

Нагадаємо, наразі Міністерство освіти не має точних даних щодо кількості вчителів, проте працює над упорядкуванням цієї інформації. Зазначається, що приблизно 3-4% вчителів виїхали за кордон. Переважно вчителі виїхали з тих регіонів, де ведуться бойові дії, це Луганська, Херсонська, Донецька,  Харківська, Запорізька області.

1