Стало відомо, як Київ святкуватиме Новий рік в умовах карантину

Головну ялинку країни відкриють 19 грудня о 19:00.
Стало відомо, як Київ святкуватиме Новий рік в умовах карантину
Новорічна ялинка (Фото: УНІАН)
17 Листопада 2020, 21:12
читать на русском

У Києві через пандемію коронавірусу організатори новорічних свят залишать центральну частину міста майже вільною, аби не допускати великих скупчень людей.

Про це повідомляє телеканал Україна 24.

З Володимирського узвозу у грудні приберуть фуд-корти, на Софіївській площі залишать ялинку. Інші святкові локації частково перенесуть в район Арки дружби народів, частину будиночків "з напоями" розмістять на Володимирських гірках. На Контрактовій площі буде гарна гірка з гарним катком та ялинкою. Там продаватимуть сувеніри, ласощі й напої, - зазначив  засновник проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

За його словами, традиційного новорічного ярмарку цього разу не буде - залишиться тільки ялинка, щоб люди могли привітати одне одного.

Ялинка-2020 в столиці буде штучною. Її прикрасять білими й зеленими гірляндами. Іграшки, виготовлені в Україні, матимуть лісові мотиви, деякі з них нагадуватимуть казкових персонажів тощо. Також організатори встановлять "інтерактивний пеньок" з дверима.

Читайте також

Нагадаємо, Новий рік, згідно з постановою уряду, в Україні відзначатимуть три дні - від 1 до 3 січня. На Різдво українці матимуть аж чотири вихідних поспіль - від 7 до 10 січня включно. Робочий день із 8 січня перенесуть на суботу 16 січня.

1