Станцію метро зачинять у Києві через антитерористичні навчання

Станція "Палац спорту" не працюватиме на вхід та вихід 4 липня
Станцію метро зачинять у Києві через антитерористичні навчання
Київський метрополітен (фото: УНІАН)

У зв’язку із проведенням антитерористичних навчань за участю правоохоронних органів у Києві станція метро "Палац спорту" не працюватиме на вхід та вихід 4 липня з 8: 30 до 13:30.

Про це інформує "Київський метрополітен".

Пересадочний вузол "Палац спорту" – "Площа Льва Толстого" працюватиме у звичайному режимі.

У метрополітені перепрошують за тимчасові незручності.

Нагадаємо, за повідомленням СБУ, у центрі столиці 4 липня відбудуться планові антитерористичні навчання на об’єкті масового перебування людей.

Навчання проведе Антитерористичний центр при ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Посольством Держави Ізраїль в Україні за організаційної підтримки Штабу АТЦ СБУ.

Як ідеться в повідомленні, тренування пройдуть у Печерському районі на базі Хоральної синагоги Бродського за участю підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та органів державної влади.

Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу.

СБУ закликає гостей і мешканців столиці зберігати спокій, із розумінням ставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

Нагадаємо, у травні Служба безпеки України провела у метро Києва планові антитерористичні навчання. Під час силової фази тренувань спецпризначенці Центру спеціальних операцій "Альфа" Служби безпеки України звільнили "заручників" із вагона метро і затримали "терористів".

Читайте також

1