Субсидія для переселенців: як отримати виплати при переїзді

У зв’язку з воєнним станом в країні, частині українців цього року субсидії перепризначать автоматично
Субсидія для переселенців: як отримати виплати при переїзді
Субсидії, пенсіонерка фото: УНІАН
8 Жовтня 2022, 14:38
читать на русском
Українцям, які отримували допомогу на оплату житлово-комунальних послуг у попередньому опалювальному сезоні, а тепер переїхали і хочуть отримувати її на новому місці, потрібно заново подати заяву на її призначення.

Як повідомив заступник міністерки соціальної політики України Віталій Музиченко під час телемарафону, загалом, через війну, йдеться про близько 2,5 млн родин - отримувачів соціальної допомоги.

Людина може продовжити отримувати субсидію, яка була призначена у місті, звідки вона перемістилася – і це буде проводитися автоматично. Або людина може звернутися за фактичним місцем проживання і призначити субсидію там, де вона фактично перебуває, і де їй потрібно оплачувати субсидію, – зазначив Музиченко.

Як наголосив посадовець, якщо людина звертається за субсидією не за своїм зареєстрованим місцем проживання, вона має підтвердити нове місце проживання документально – це може бути договір оренди житла або довідка переміщеної особи.

Дедлайну в подачі заяви на призначення субсидії немає, проте якщо людина хоче отримати допомогу на весь опалювальний період, заяву потрібно подати протягом двох місяців після його початку.

Нагадаємо, в Україні з 1 жовтня буде змінено порядок виплат субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг і придбання побутового палива.

Читайте також

1