Тепло і без опадів: якою буде погода на новорічні свята

Температура повітря по всій Україні підійматиметься до плюсових позначок
Тепло і без опадів: якою буде погода на новорічні свята
29 Грудня 2022, 15:15
читать на русском

Обіцянки синоптиків щодо теплого грудня справдилися. Останній його день і перший день нового року, за попередніми прогнозами, також принесуть плюсову температуру.

Як повідомила синоптик Наталія Діденко, за попередніми прогнозами, в Україні 1 січня 2023 року буде тепло і без опадів.

І новорічна ніч, і перший день нового року обіцяють бути із "плюсом",— повідомила вона.

Її слова підтверджує синоптик Ігор Кібальчич. Згідно з його прогнозами, 31 грудня та 1 січня опадів не очікуються. Збережеться тепла погода з нічними температурами близько 0 °С, денними в межах +2…+7 °С, на півдні до +10 °С.

Синоптики Укргідрометцентру також обіцяють на Новий рік температуру вище за нуль. Згідно з прогнозами, 31 грудня у більшості областей вночі очікується від 0 до +2, на сході та заході - до +4. Вдень у середньому очікується до +6, у західних та південних областях – до +9. На всій території країни невелика хмарність, без опадів.

Прогнози сайту Sinoptik.ua підтверджують це. Згідно з ними, в Україні 31 грудня здебільшого буде похмуро, але нижче за нуль температура не опуститься і опадів не буде.

Так, у Києві 31 грудня очікується температура від +1 до +4, а 1 січня буде ще тепліше — від +6 до +10. У Харкові в останній день 2022 року прогнозують від +3 до +5, а першого дня Нового року — від +2 до +7.

У Львові 31 грудня температура підніметься до +10, а 1 січня 2023 року — до +12. В Одесі в останній день грудня очікується до +8, а в перший день січня до +9.

Нагадаємо, перша половина січня, за прогнозами синоптиків, також прогнозується аномально теплою.

1