Трамп подав офіційну заявку на участь у виборах президента США-2024

Він переконаний, що нині Америка перебуває в занепаді
Головне
Трамп подав офіційну заявку на участь у виборах президента США-2024
Дональд Трамп
16 Листопада 2022, 15:31
читать на русском

Колишній президент США Дональд Трамп оголосив про намір балотуватися на президентських виборах 2024 року. Його помічники подали офіційну заявку на участь у виборах, в той час, як сам колишній президент звернувся до своїх прихильників, які зібралися біля його резиденції у Флориді.

Про це передає ВВС.

"Повернення Америки починається прямо зараз!"- проголосив Трамп.

Він з гордістю описав чотирирічний період, який він провів у Білому домі.

"У ці короткі чотири роки у всіх все було чудово, - сказав він. - Всі процвітали, як ніколи раніше".

Трамп розповів, що до моменту його відходу з поста економіка стрімко відновлювалася після спаду, викликаного епідемією коронавірусу.

"Тепер же ми країна, що перебуває в занепаді", - продовжив він, нагадавши про різке зростання інфляції в країні, що досягла максимального значення за останні 40 років.

Трамп також піддав критиці чинного президента США за те, що той, за його словами, поставив країну на межу ядерної війни через нездатність впоратися з конфліктом в Україні.

"Навіть буквально сьогодні в Польщу прилетіла ракета, ймовірно, запущена Росією, - сказав Трамп. - Люди абсолютно розлючені і перебувають у сум'ятті. Вони дуже, дуже розлючені".

"Для того, щоб знову зробити Америку великою і славною, сьогодні я висуваю свою кандидатуру на пост президента Сполучених Штатів", - оголосив він під гучні овації присутніх.

Трамп пообіцяв, що відтепер і до дня голосування в 2024 році він буде битися так, як ніхто ще не воював в історії.

"Ми завдамо поразки радикальним лівим з Демократичної партії, які намагаються зруйнувати нашу країну зсередини", - зазначив він.

На заяву Трампа вже відреагував чинний президент США. У своєму Twitter Байден опублікував короткий відеоролик, в якому пригадав "досягнення" свого попередника.

Серед перерахованих "досягнень" Трампа – орієнтування економіки на багатих, рекордне безробіття, атака на систему охорони здоров'я, загравання з екстремістами, атака на права жінок і так далі.

Нагадаємо, 20 січня 2017 року відбулася інавгурація 45-го президента США - Дональда Трампа.

На посаді президента він прославився тим, що в найкоротші терміни вивів країну з Паризької кліматичної угоди, посилив міграційну політику, і почав ліквідацію реформи охорони здоров'я. 8 травня 2018 року Трамп оголосив, що США виходять з ядерної угоди з Іраном.

Нагадаємо, за попередніми підсумками голосування на проміжних виборах до Конгресу США республіканці матимуть більше місць у Палаті представників, ніж демократи.

Читайте також

1