Туреччина визнала українські права водія

Визнали посвідчення для всіх категорій транспортних засобів
Туреччина визнала українські права водія
Цифрові водійські права (Фото: сайт компанії БРОКБІЗНЕС)
14 Січня 2023, 15:32
читать на русском

У країнах ЄС ще влітку 2022 року встановили єдині правила користування водійськими посвідченнями для українців, які знайшли прихисток в Європі. А відтепер набула чинності відповідна угода між Туреччиною й Україною.

Про це повідомило МВС України

Йдеться про взаємне визнання та обмін національних посвідчень для українських і турецьких водіїв. Про це повідомили в Головному сервісному центрі МВС України.

Угода про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водіїв між Україною та Туреччиною набула чинності ще з 10 січня 2023 року.

Це означає, що тепер громадяни України, які переїхали на тимчасове чи постійне проживання до Туреччини, можуть обміняти свої водійські права на турецьке посвідчення водія без складання будь-яких іспитів. Те саме право в Україні отримують і громадяни Туреччини.

Зауважте, що угода стосується посвідчень водія всіх категорій ТЗ.

Аби обміняти документ, громадяни України повинні звернутися до місцевих управлінь населення Туреччини. Разом з тим, якщо ви надумаєте повернутися на постійне проживання в Україну, то турецькі права знову безперешкодно можна буде обміняти на національне посвідчення українського зразка.

Нагадаємо, українці, які проживають на території Польщі, можуть обміняти права водія на нові. Посвідчення друкують у кількох містах прямо на місці.

Читайте також

1