У Баку повідомили про обстріл міста, де знаходяться іноземні дипломати

Міністерство оборони Азербайджану повідомило про обстріл міста Тертер
У Баку повідомили про обстріл міста, де знаходяться іноземні дипломати
Фото: Прокуратура Азербайджану
29 Жовтня 2020, 18:45
читать на русском

Міністерство оборони Азербайджану повідомило про обстріл міста Тертер, де  перебувають іноземні дипломати і представники міжнародних організацій.

29 жовтня о 13:50 (12:50 за київським часом) у ході спільного візиту глав дипломатичного корпусу, послів, військових аташе, представників міжнародних організацій в Азербайджані і офіційних державних осіб країни в місто Тертер Збройні сили Вірменії, в черговий раз грубо порушили режим гуманітарного припинення вогню, навмисно відкривши вогонь в цьому напрямку, - йдеться в повідомленні, поширеному пресслужбою відомства.

Раніше Міноборони Азербайджану неодноразово повідомляло про обстріл вірменською стороною території Тертерського району, прилеглого до Нагорного Карабаху.

Читайте також

Нагадаємо, бої на лінії зіткнення в Карабасі почалися 27 вересня. Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного в розв'язуванні військових дій, в Карабасі повідомляють про артилерійські обстріли мирних населених пунктів невизнаної республіки, включаючи її столицю Степанакерт. Вірменія оголосила військовий стан і - вперше - загальну мобілізацію, стверджуючи, що активну підтримку Баку надає Анкара. В Азербайджані ввели часткову мобілізацію.

24 жовтня президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив, що Азербайджан готовий не стріляти, якщо вірменська сторона припинить вогонь. Так він відповів на питання про те, які території його країна "має намір відвоювати, перш ніж припинить наступ".