У додатку "Київ цифровий" з`явилася англомовна версія

В оновлену версію застосунку додали вхід із іноземних номерів телефону, окрім російських.
У додатку "Київ цифровий" з`явилася англомовна версія
Картка “Київ Цифровий” Фото: КМДА
26 Жовтня 2022, 17:28
читать на русском

У застосунку “Київ Цифровий” з’явилась спеціальна англомовна версія для іноземних користувачів.

Про це Київська міська державна адміністрація повідомляє у Телеграмі.

Зазначається, що в оновлену версію застосунку додали вхід з іноземних номерів телефону, окрім російських. Сповіщення про тривоги, відбої та комендантську годину надходитимуть англійською.

Мову з української на англійську можна змінити під час входу в застосунок або у профілі.

У КМДА додали, що Kyiv Digital – не точна копія українського застосунку, а спеціальна версія для іноземців та гостей міста. Вона об’єднує головні сервіси, корисні контакти та фонди для підтримки України.

Як повідомлялося, “Київ Цифровий” – міський застосунок, що надає актуальну інформацію про роботу інфраструктури міста під час війни. Застосунок доступний для завантаження у App Store і Google Play.

Нагадаємо,  в наземному комунальному громадському транспорті столиці підключені маршрути, на яких можна розрахуватися за проїзд банківською карткою.

Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або гаджет з функцією безконтактної оплати до валідатора. Підтвердженням роботи системи на тому чи іншому маршруті є фірмові наліпки на валідаторах.

Сервіс дозволяє користуватися також і застосунком Київ Цифровий, і карткою киянина. Вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою - 8 гривень. Якщо у вас є право на безкоштовний проїзд, на вашій Картці Киянина повинна бути підключена та активована відповідна пільга.

Читайте також

1