У Києві відновили дистанційне навчання у школах

Діти отримуватимуть не лише знання, але й психологічну підтримку
У Києві відновили дистанційне навчання у школах
Дистанційне навчання, школяр (фото: pexels)
28 Березня 2022, 08:03
читать на русском

Педагогічні колективи столиці готові почати освітній процес у дистанційному режимі з 28 березня.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

З понеділка заклади загальної середньої, професійно-технічної,  фахової передвищої та вищої освіти столиці відновлять навчання в онлайн форматі. Ми приймали це рішення, спираючись на думку фахівців, в першу чергу психологів, які підтримують відновлення навчального процесу. Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей. Викладачі отримали чіткий сигнал – навчання в даних умовах має бути без негативних оцінок або об’ємних домашніх завдань – воно повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями. Зараз не час фокусуватися тільки на вивченні нового матеріалу. Заняття мають бути орієнтованими і на повторювання – це буде ефективніше, – зауважив Мондриївський.

Також заступник голови КМДА нагадав, що місто має достатній досвід та потужну базу для організації дистанційного навчання.

Київ має  досвід проведення такого навчання ще з часів карантинних обмежень. Напередодні педагогічні колективи вже розпочали навчальні, психологічні та розвивальні консультації з дітьми. Задля цього директори закладів освіти отримали чітку інструкцію, які платформи можна використовувати та яка мета залучення учнів, – зазначив Мондриївський.

Він додав, що як для юних киян, так і для вчителів, у місті створено потужну мережу онлайн-сервісів для розвитку та підтримки.

Доступ до платформ закладів позашкільної освіти столиці – за посиланнями.

Для дітей:

Для педагогів:

Нагадаємо, в умовах війни Верховна Рада спростила ЗНО для школярів. Заплановано, що учні складатимуть мультипредметний онлайн-тест, який міститиме 60 завдань і триватиме 80 хвилин.

Читайте також