У Києві змінився порядок виплат ВПО: нові правила

Гроші надійдуть на рахунки тих, хто проживав на окупованих територіях
У Києві змінився порядок виплат ВПО: нові правила
Гроші, накопичення, кошти Фото: Pexels
4 Травня 2022, 22:16
читать на русском

У Києві змінилися умови виплат для внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, з 1 травня допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які прибули з територій, де тривають активні дії або які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у Фейсбуці.

За його словами, допомогу отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат.

Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні, затверджується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Він додав, що виплата державної допомоги за березень та квітень 2022 року буде здійснена усім внутрішньо переміщеним особам, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Щоб отримати статус внутрішньо переміщеної особи, необхідно звертатися до районних управлінь соціального захисту населення: https://bit.ly/38QcqaJ

Нагадаємо, на сьогодні у Києві зареєстровано майже 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які залишили домівки через повномасштабне російське вторгнення.

Читайте також

1