У КМДА пояснили, як мають працювати школи, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання

Після відбою тривоги навчання у школах продовжуватиметься в онлайн-форматі
Важливо
У КМДА пояснили, як мають працювати школи, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання
Школа Фото: УНІАН
20 Жовтня 2022, 11:11
читать на русском

Для київських закладів освіти розробили алгоритм дій на випадок оголошення повітряної тривоги до початку навчання.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, передбачається, що при оголошенні сигналу "Повітряна тривога!" перед початком освітнього процесу працівники закладів освіти, діти, які під час оголошення сигналу перебувають удома або у дорозі до закладу освіти, мають терміново пройти до найближчого укриття.

У разі оголошення сигналу "Повітряна тривога!" під час приходу дітей до закладу освіти вони разом із працівниками закладу, батьками або іншими супроводжуючими особами терміново переходять в укриття закладу освіти.

Під час повітряної тривоги, коли всі учасники освітнього процесу перейшли в укриття, діти до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу "Відбій повітряної тривоги!".

Після надходження такого сигналу заклади загальної середньої та позашкільної освіти продовжуватимуть освітній процес у дистанційному форматі. Онлайн-навчання має розпочатися не пізніше, ніж через годину після відбою повітряної тривоги.

Заклади дошкільної освіти розпочинають роботу не пізніше, ніж через годину після відбою повітряної тривоги.

Наголошується, що якщо дитина перебуває в укритті закладу освіти під час сигналу "Повітряна тривога!", батьки можуть її забрати лише після сигналу відбою.

Нагадаємо, в МОН ухвалили рішення, що форму навчання – онлайн, офлайн чи змішана – визначатиме місцева влада та директори шкіл.

1