У КМДА розповіли, як зберегти систему опалення в будинках після ракетних атак

На випадок відключення тепла слід обов`язково злити воду
У КМДА розповіли, як зберегти систему опалення в будинках після ракетних атак
Опалення (фото: УНІАН)
30 Листопада 2022, 15:32
читать на русском

Київська міська держадміністрація закликала організації, які відповідають за обслуговування теплопостачання в Києві, у випадку надзвичайної ситуації злити воду з опалювальних систем.

Про це повідомляє  КМДА.

На випадок виникнення надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак, кожна обслуговуюча компанія повинна бути готова в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись у випадку тимчасового аварійного відключення тепла", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що якщо станеться надзвичайна ситуація, то на період ремонтних робіт, необхідних для відновлення постачання тепла, відповідальні особи обслуговуючої компанії зобов’язані злити (здренувати) воду в опалювальних системах, за умови, що температура опустилась до мінус 3 і нижче градусів за Цельсієм.

Відзначається, що у разі перебоїв зі зв’язком і неможливості узгодити дії з теплопостачальною компанією, рішення про злиття води в будинку приймає відповідальна особа обслуговуючої компанії самостійно та оперативно.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що киян може очікувати "найгірша зима з часів Другої світової війни". І якщо ситуація складеться за найгіршим сценарієм можлива евакуація частини жителів міста.

Читайте також

1