У Кропивницькому під час тривоги хлопця не хотіли пускати до укриття у школі (відео)

Скандал у Кропивницькому: під час тривоги хлопця не хотіли пускати до укриття й обізвали боягузом
У Кропивницькому під час тривоги хлопця не хотіли пускати до укриття у школі (відео)
Укриття Фото: facebook.com/RedCrossUkraine
1 Серпня 2022, 19:58
читать на русском

У Кропивницькому вахтер однієї зі шкіл, де було укриття, відмовився впускати 18-річного хлопця.  Вахтер заявив, що сирени не потрібно боятись і варто бути "мужиком, а не боягузом".

Про це повідомляє місцеве видання CBN.

За словами 18-річного Нестора, 31 липня під час повітряної тривоги вахтер школи №14 відмовився пустити його в укриття. Це місце він знайшов за допомогою інтерактивної карти. Відтак, найближче сховище було розташоване в школі №14.

До приміщення мене впустили, але вахтер не хотів пропускати до укриття. Я наполіг на тому, щоб пройти, адже це моя безпека. Він увесь час впирався, а коли я став ще більше наполягати на своєму, то перейшов на образи і просто хамську поведінку. Але до укриття через хвилин сім тривоги все-таки провів, - розповів хлопець.

Коли сирена замовкла, але тривога ще тривала - вахтер почав наполягати, щоб Нестор йшов геть, проте хлопець цього не зробив.

Директор школи Олександр Саржевський не вірить хлопцю та наполягає, що вахтер на тому, що вахтер не винен.

Я не вірю, вчора така людина була, що не могла так зробити, тому що у нього онука у Харкові була під ракетними ударами. Тож він не міг так вчинити, для нього це дуже хвороблива тема. Взагалі ми людей пускаємо. Все відбувається так: людина телефонує за номером, черговий її зустрічає та запускає до укриття.

Наприклад, у четвер, коли вибухи були, у школі діти були, за ними прийшли їхні батьки, і ми їх також провели до укриття, - розповів він.

За словами заступника директора школи з господарської частини Едуарда Тітаренка, ймовірно, черговий не пустив хлопця до укриття, бо побоювався провокацій.

Якби там жінка була, діти були, то можна було б впустити, а так… А так то черговий тут один, і хто знає, яка ситуація може статися. Я буду розбиратись з цим питанням. Якби тут ще люди були, то заходьте, а так він же не може покинути свій пост і сидіти з ним в укритті, - каже заступник директора школи.

Нагадаємо, що директорка школи, яку підозрюють у співпраці з окупантами за обіцянку від орків отримання посади "міністра освіти" на окупованій Україні, випущена під заставу в пів мільйона гривень.

1