У магазинах великі черги: як працюють супермаркети Києва після атаки

Більшість торговельних мереж працює у звичному режимі
У магазинах великі черги: як працюють супермаркети Києва після атаки
Магазин, люди Фото: TUT.by
10 Жовтня 2022, 14:30
читать на русском

У магазинах у різних районах столиці після скасування повітряної тривоги спостерігалися великі черги та ажіотаж на окремі товари.

Про це пише РБК-Україна.

Більшість магазинів у столиці України після тривалої ранкової тривоги працюють у звичному режимі. Так, за звичним графіком працюють магазини "Фора" та "Новус", "Епіцентр". У Епіцентрі нагадують, що закриваються під час повітряних тривог, а час закриття більшості магазинів зазначено стандартний: о 21.00.

Зверніть увагу: Всі магазини мережі "Ашан Україна" сьогодні, 10 жовтня, закриті. Про це свідчить допис компанії на офіційній сторінці у Facebook:

"З міркувань безпеки наші магазини сьогодні не працюватимуть. Ми повернемося до роботи, як тільки ситуація покращиться".

Всі магазини Metro в Києві на цей момент працюють у звичному режимі та не змінювали графіку, але під час звернення на гарячу лінію для клієнтів покупців попереджають, що після тривалої повітряної тривоги, яка тривала понад 5 годин, працівникам мережі потрібен певний час, щоб відновити роботу через те, що вони перебували в укритті.

У мережі супермаркетів "Сільпо" заявили, що магазини "намагаються продовжити працювати по максимуму" і роблять "можливе, щоб це було хоч якось безпечно", - заявили у компанії. Там нагадали, що під час тривоги більшість магазинів "Сільпо" не працюють.

Водночас магазини мережі продовжують обслуговувати покупців у приміщеннях, які можуть слугувати укриттями. Але якщо пропало електропостачання, такі приміщення теж доведеться закрити.

Наразі без електрики залишилися супермаркети "Сільпо" у таких містах:

  • Лозова;
  • Харків:
  • Полтава;
  • Миргород;
  • Київ – частково;
  • Львів - частково.

В супермаркетах кажуть, що запаси продуктів є на складах, і водії будуть довозити товар в магазини при першій нагоді.

Нагадаємо, сьогодні вранці рашисти здійснили масовані ракетні атаки майже по всіх областях України. На цей час відомо про 47 поранених та 5 загиблих внаслідок ранкових обстрілів Києва. Загалом же по Україні щонайменше 10 людей загинули, ще близько 60 отримали поранення внаслідок ракетних ударів РФ.

1