У Мінреінтеграції розповіли про 5 нових мобільних додатків, необхідних під час війни

Застосунки можуть уберегти вас від мін, розповісти, коли буде світло або ж допомогти знайти рідних
У Мінреінтеграції розповіли про 5 нових мобільних додатків, необхідних під час війни
Телефон / Фото: Pexels
11 Лютого 2023, 20:46
читать на русском

Війна, яку розпочала Росія, змінила життя українців та змусили пристосуватися до нових умов. За останній рік з’явилося безліч корисних додатків, які допоможуть у нових життєвих обставинах.

В Telegram-каналі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій зібрали п’ять застосунків, які можуть знадобитися саме зараз.

Dobre

Допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територій. Користувач створює базу контактів і передає їй свій статус. "Зелений" свідчить про безпеку для близької людини, "червоний" – навпаки. Завантажити застосунок можна на Android та iOS.

MineFree

Застосунок дозволяє уникати мін і попереджає про наближення до відомих вибухонебезпечних зон. У ньому також можна повідомити про виявлення підозрілих предметів. Доступний для Android та iOS.

Zrada

Програма допомагає виявляти виробників, які досі працюють на російський ринок. Відскануйте штрих-код товару й перегляньте інформацію про компанію-виробника та її зв’язок з економікою країни-агресорки. Для Android та iOS.

"Є?"

У цьому додатку сусіди повідомлять про наявність світла в будинку. Щоб отримувати інформацію, треба в застосунку підписатися на потрібні адреси. Зробити це може будь-який користувач, а інформацію побачать усі, хто підписаний на цю адресу. Наразі доступний лише для iOS.

SpyBuster

Застосунок виконує дві функції. Перша – сканує ваш пристрій на наявність встановлених програм, які мають зв’язки з Росією та Білоруссю. Друга – відстежує, чи надсилають програми або сайти приватні дані на ворожі сервери. Завантажити можна на iOS.

Нагадаємо, команда українських розробників з віртуальної школи Unicorn School створили перший у світі мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись навіть під час блекауту.

Читайте також