У Польщі 37 людей отримали побічні ефекти після щеплення від COVID-19

У 32 випадках побічний ефект був незначний
У Польщі 37 людей отримали побічні ефекти після щеплення від COVID-19
Вакцина, коронавірус (фото: Pexels)
У Польщі у 37 людей після щеплення проявилися побічні ефекти у вигляді анафілактичного шоку - алергічної реакції на щеплення.

Про це під час пресконференції у Варшаві заявив глава МОЗ Польщі Адам Недзельський.

На сьогодні ми маємо в Польщі понад 250 тис. вакцинованих осіб проти COVID-19. За даними Головного санітарного лікаря й усієї санітарної інспекції, негативна реакція (на щеплення – ред.) проявилася у 37 вакцинованих осіб, - заявив Недзельський.

За його словами, у 32 випадках побічний ефект був незначний, у чотирьох випадках – серйозний, в одному випадку – дуже важкий.

Читайте також

Глава МОЗ Польщі повідомив, що особи, які сильно постраждають в результаті негативної дії вакцини, зможуть звертатися про відшкодування від держави.

Зокрема, за перебування в лікарні упродовж понад 14 днів в результаті побічної дії вакцини людина зможе звертатися про відшкодування від держави у розмірі понад 10 тис. злотих (понад 75 тис. грн). У випадку серйозних наслідків для здоров’я це відшкодування може зрости навіть до 100 тис. злотих (понад 750 тис. грн).

Нагадаємо, що у Болгарії зафіксували чотири випадки побічних ефектів після щеплення препаратом Pfizer/BioNTech. проти COVID-19.